Par mums

 

          Kompānija „Pick-up” nodarbojas ar audumu un šūšanas furnitūras vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību kopš 1992. gada. Mūsu noliktavā pastāvīgi atrodas ap 1000 dažādu audumu, kuru sortiments tiek regulāri papildināts. Firmai pieder 5 veikali ar zīmolu „Pluss Audums” un  aizkaru un interjera salons „Aizkaru Galerija”
     Mēs importējam audumus no daudzām pasaules valstīm. Mūsu piegādātāji ir lieli Eiropas un Āzijas audumu ražotāji.
     Jūsu telpu tekstila noformējumu, saskaņā ar Jūsu idejām, visīsākajā laikā palīdzēs izveidot mūsu dizaineru un augsti kvalificēto šuvēju komanda.

 

2016 - Tika atvērts jauns „Pluss Audums” veikals T/C „Damme”. „Pluss Audums” veikals T/C „Domina” aizvērts uz rekonstrukciju.

2013 – Paplašinās pakalpojumu un preču sortiments. Firma uzsāka sadarbību ar itāļu audumu ražotājiem. Atvērts jauns aizkaru salons „Aizkaru Galerija” Terbatas ielā 49/51 un piereģistrēts jauns zīmols. Firmas veikalā A.Čaka ielā 92 tika atvērts „Audumu outlet”.

 

2012 -  Firma nomainīja mājas lapas dizainu. Paplašināts interneta – veikala preču sortiments. Mājas lapa paliek ar vien populārāka. Audumu piegādes no Lielbritānijas palielina firmas vairumtirdzniecības apgrozījumu. Tiek paplašināts audumu klāsts dekorēšanai, noformēšanai, darba apģērba šūšanai.

 

 2011 – Firma paplašina savu klientu loku, vel vairāk attīstās vairumtirdzniecība. Aktīvi piesaistām sadarbībā firmas , kuras nodarbojas ar pasākumu organizēšanu un dekorēšanu.

 

2010 - Kompānija attīsta audumu un šūšanas furnitūras vairum- un mazum- tirdzniecību. Tiek meklēti jauni preču piegādātāji. Tika atvērts jauns „Pluss Audums” veikals T/C „Domina”.

 

 

2009 – Izstrādāta jauna firmas mājas lapa ar jaunu dizainu un mūsu dizaineru darbu galeriju. Atvērts audumu, šūšanas , adīšanas un izšūšanas piederumu internet-veikals. Tagad Jūs varat no savas mājas , caur internet-veikalu, pasūtīt audumus un aizkaru šūšanu. Kompānija piedāvā jaunu pakalpojumu veidu-apģērba remontu visos „Pluss Audums” veikalos.

 

2008 – Piedāvāto preču sortiments paplašinās. Mūsu sortimentā tagad ir zīda paklāji, spilveni un segas. Reģistrēts jauns zīmols „Pinella”. Turpinām aizkaru dizaina kursus. Mēbeļu centrā „Spice” un uz A.Čaka ielas 92 atvērti pirmie divi dizaina un tekstila priekšmetu saloni „Pinella”.

2007 – Kompānija ir audumu un šūšanas furnitūras vairum- un mazum- tirdzniecības līderis. Tagad mēs piedāvājam ne tikai tekstila dizaineru pakalpojumus, bet arī veicam apmācību. Veiksmīgi norisinājās pirmie tekstila dizaina kursi. Tika atvērts jauns „Pluss Audums” veikals T/C „Mols”.

2006 – Kompānija „Pick-up” ir audumu un šūšanas furnitūras vairum- un mazum- tirgotājs. Piedāvājām aizkaru un tekstildizaina priekšmetu šūšanu. Kompānijai pieder veikalu tīkls „Pluss Audums”.

2005 – Kompānija piedāvā aizkaru šūšanu, tekstila dizaineru pakalpojumus, kā arī karnīžu, žalūziju, plisē, marķīžu uzstādīšanu.

2004 – Noliktava tiek palielināta līdz 1500 m2.. Tiek izveidota ražotne, kas nodarbojas ar aizkaru, portjeru u. c. tekstildizaina priekšmetu šūšanu.

2003 – Tiek atvērti jauni „Pluss Audums” veikali T/C „Origo” un „Domina”.

2002 – Kompānija strauji attīsta savu darbību mazumtirdzniecības jomā; tiek atvērta virkne veikalu ar nosaukumu „Pluss Audums”. Tai skaitā arī T/P „Alfa”.

2001 – Sākam sadarbību ar lieliem Ķīnas kokvilnas un zīda audumu, kā arī aizkaru audumu un to aksesuāru ražotājiem.

2000 – Tiek atvērts otrais audumu mazumtirdzniecības veikals.

1999 - Sākam importēt adīšanas un izšūšanas piederumus no Austrijas, Polijas, Čehijas, Anglijas, kā arī no Āzijas valstīm.

1998 – Tiek atvērts pirmais audumu un šūšanas furnitūras mazumtirdzniecības veikals Matīsa ielā 21. Palielinās kostīmu, mēteļu, u.c. audumu imports no Itālijas, Vācijas, Francijas.

1997 – Sākam importēt audumus no Korejas, Indijas, Taizemes. Tiek paplašināts audumu un šūšanas furnitūras asortiments.

1996 – Sākam tirgot Norvēģijā ražotus audumus darba apģērbiem. Kompānija intensīvi attīstās, tās vairumtirdzniecības noliktava aizņem jau vairāk kā 100m2.

1995 – Sākam importēt audumus no Igaunijas un Lietuvas. Tiek noslēgti ilgtermiņa līgumi ar oderaudumu, siltinātāju un šūšanas diegu ražotājiem.

1994 – Pirmās tiešās kokvilnas audumu piegādes no Krievijas.

1993 – Kompānija sāk specializēties audumu vairumtirdzniecībā.

1992 – Tiek reģistrēta firma „Pick-up”. Kompānija mitinās 7m2 lielās telpās un savu darbību sāk kā starpnieks.